Apie mus

UAB ALINDRA sėkmingai veikia nuo 2004m  Įmonės veiklos sritis – prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai.

UAB ALINDRA yra oficialus kompanijos Nor-Maali OY, bei Jotun Paints atstovas Lietuvoje

„The Jotun Group“ yra Norvegijos kapitalo įmonių grupė, viena didžiausių pasaulyje dažų gamintojų, turinti 36 gamybos įmones 21 pasaulio šalyje, bei atstovybes 90 pasaulio šalių. Įmonė gamina ir prekiauja jūriniais, pramoniniais, dekoratyviniais bei milteliniais dažais bei kitais, susijusiais su dažymu ir paviršiaus paruošimu, produktais.

Jotun Paints yra lyderiaujantis pasaulyje dažų tiekėjas, skirtų jūrinei rinkai, laivų bei jachtų statybai ir remontui.

Jotun Paints tiekia aukštos kokybės produktus naftos platformų, energetikos, infrastruktūros, chemijos pramonei, saugojimo talpų gamintojams.

Nor-Maali  yra  pramoninių dažų gamykla, veikianti Lahti, Suomijoje. Ši gamykla yra viena iš daugelio Jotun gamyklų gaminanti aukštos kokybės antikorozinius dažus bei dangas. Nor-Maali kuria ir gamina dažus skirtus pramonės įrangai ir mašinoms, vamzdynams,  įvairioms metalo konstrukcijoms, tiltams, transporto mašinoms, naftos talpykloms, bei laivams. Šis dažų gamintojas yra gerai žinomas Skandinavijoje dėl aukštos produktų kokybės bei inovacijų, diegiamų gaminant produktus skirtus pramoniniams metalo bei betono paviršiams apsaugoti. 

UAB "Alindra"
Įmonės kodas: 300036469
PVM mokėtojo kodas: LT100002696915
Adresas: Pramonės g. 6, Klaipėda, Lietuva
Bankas: AB Swedbank
A/s: LT377300010085732549
Banko kodas: 73000 SWIFT:HABALT22
-
Direktorius
El. paštas: info@alindra.lt
Telefonas: +370 (650) 11441
-
Vadybininkas
Telefonas: +370 (674) 53977
El. paštas: evaldas@alindra.lt
-
Buhalterija
Telefonas: +370 (654) 22422
El. paštas: buhalterija@alindra.lt

Turite klausimų ir norite mūsų paklausti?

Gal mūsų svetainėje neradote ieškomos informacijos ar tiesiog norite mūsų paklausti? Mes pasistengsime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Klauskite Mūsų

Svetainėje naudojami slapukai, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą ir pan. Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.

Sutinku Skaityti plačiau