Alindra, UAB

UAB ALINDRA sėkmingai veikia nuo 2004 m.  Įmonės veiklos sritis – prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai.

UAB ALINDRA yra oficialus kompanijos Nor-Maali OY, bei Jotun Paints atstovas Lietuvoje

„The Jotun Group“ yra Norvegijos kapitalo įmonių grupė, viena didžiausių pasaulyje dažų gamintojų, turinti 36 gamybos įmones 21 pasaulio šalyje, bei atstovybes 90 pasaulio šalių. Įmonė gamina ir prekiauja jūriniais, pramoniniais, dekoratyviniais bei milteliniais dažais bei kitais, susijusiais su dažymu ir paviršiaus paruošimu, produktais.

Jotun Paints yra lyderiaujantis pasaulyje dažų tiekėjas, skirtų jūrinei rinkai, laivų bei jachtų statybai ir remontui.

Jotun Paints tiekia aukštos kokybės produktus naftos platformų, energetikos, infrastruktūros, chemijos pramonei, saugojimo talpų gamintojams.

Nor-Maali  yra  pramoninių dažų gamykla, veikianti Lahti, Suomijoje. Ši gamykla yra viena iš daugelio Jotun gamyklų gaminanti aukštos kokybės antikorozinius dažus bei dangas. Nor-Maali kuria ir gamina dažus skirtus pramonės įrangai ir mašinoms, vamzdynams,  įvairioms metalo konstrukcijoms, tiltams, transporto mašinoms, naftos talpykloms, bei laivams. Šis dažų gamintojas yra gerai žinomas Skandinavijoje dėl aukštos produktų kokybės bei inovacijų, diegiamų gaminant produktus skirtus pramoniniams metalo bei betono paviršiams apsaugoti.

Alindra - prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai
Alindra - prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai
UAB ALINDRA sėkmingai veikia nuo 2004m Įmonės veiklos sritis – prekyba antikoroziniais, trinčiai ir smūgiams atspariais dažais ir dangomis, taip pat cheminėmis apsaugomis, pagalbinėmis medžiagomis paviršių paruošimui bei dangomis, skirtomis laikinajai gaminių apsaugai.

Adresas

Pramonės g. 6, Klaipėda, Lietuva

Telefonas

+370 (650) 11441

El. paštas

info@alindra.lt